Sürgülü Cam Balkon

Sürme Seri Özellikleri

Dar uygulama alanlarında daha ferah bir kullanım sağlar. Uygulanan alanda çıkış noktalarına engel olmaz cam birleşim noktalarında birbirine kenetlenen alüminyum fitiller sayesinde cam esneme oranını sıfıra indirir içeriye su, rüzgar ve toz geçirmez.

Eşikli Eşiksiz Kenetli Sürme Seri 2 raylı, 3 raylı, 4 raylı ve 5 raylı olarak 2 camdan 10 cama kadar yana kayar şekilde sağ ve sola açılabilir kullanıma sahiptir. Her iki sistemde de 8mm ve 10mm ve 4+12+4 ısıcam kullanılabilmektedir. Her panelde 2 makara taşıyıcı vardır, 150 Kğ taşıyıcı makaralar 2 rulmanlı olarak dizayn edilmiştir. 4 rulmanla panel ağırlığı yükseklik ayar vidası ile dengelenerek sessiz ve rahat kullanım sunar. Panellerin 4 köşesinde hava kesiciler ile ısı yalıtımı, su yalıtımı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Geniş kasa modelinin olması nedeniyle Balkon Parapetinin tavanı karşılamadığı durumlarda kolaylıkla uygulanabilir.

Sistemde kullanılan tüm parçalar paslanmaz özelliğe sahiptir. Sistemde üç çeşit kilit kullanılmaktadır. Anahtarlı horoz kilit, Alüminyum klepsi kilit, Alüminyum havuz kilit. Her camda iki adet kenetlenen alüminyum yalıtım fitili kullanılmaktadır. Dikey profil birleşim noktalarına kılavuz kapak sayesinde kolay imalat ve montaj imkanı sağlar.

Kış bahçesi, Vitrin camları, balkon çeşitlerinde L, U, Düz (90°-270°) 2 panel ve çoklu birleşimli olarak uygulanır. 

sürgülü
sürgü

Sürme Seri Yükseklik Ayarlı Teker

Her makara çift rulman mevcuttur. Bu sayede panel ağırlığı dört noktadan bölerek dengelenmiştir, bu şekilde sessiz ve kolay açılması sağlanmaktadır.

Yükseklik ayarı sayesinde terazi dengesizliğini ortadan kaldırmış olur.

%100 paslanmaz özelliğe sahiptir.

Maksimum taşıma kapasitesi 1 panel için 150kg’dır. 

Eşiksiz Kenetli Sürme Seri
Eşiksiz Kenetli Sürme Seri

Eşiksiz 4+12+4 Isıcamlı Kenetli Sürme Seri kenetli sürme seri kasa yüksekliği 2.3cm’dir. Bu sayede çok sık kullanılan giriş çıkışlarda kasa üzerinden geçiş kolaylaştırılmaktadır. 

Kutusuz Kenetli Sürme Seri
Kutusuz Kenetli Sürme Seri

Kutusuz 4+12+4 Isıcamlı Kenetli Sürme Seri olmasının sayesinde sistem ekonomik olmasının yanı sıra, diğer sistemlere göre kasa görüntüsü olmadığı için daha yüksek görüş açısı sunmaktadır. 

Sürme İkili Kutu
Sürme İkili Kutu

Galeri

Aksesuar

Sürme Hava Kesici
Sürme Hava Kesici
sürgü
Sürme Seri Yükseklik Ayarlı Teker
Sürme Kılavuz Kapak
Sürme Kılavuz Kapak
Sürme Isı Baza İçi Takoz
Sürme Isı Baza İçi Takoz
Hemen Ara