ısıcamlı cam balkon - plus

ısıcamlı cam balkon - plus

ısıcamlı cam balkon + Plus Isıcamlı Seri, 8 mm Cam Balkonlara göre %50 Isı yalıtım farkı ile tasarlanmıştır. ısıcamlı cam balkon + Plus Isıcamlı Seri Isıcam Panellerin birleşiminde yalıtım, 6 noktadan İzolasyon fırçası, EPDM Conta baskısı ile yalıtım donanımına tam sahiptir. ısıcamlı cam balkon + Plus Isıcamlı Seri kullanımı 4 + 16 + 4 Isıcam ile Balkonları oda sıcaklığında tutar. ısıcamlı cam balkon + Plus Isıcamlı Seri İspanyolet kilitleme ile 3 noktadan kilitleyerek Cam esnemelerini sıfıra indirmiştir. ısıcamlı cam balkon + Plus Isıcamlı Seriyi Pencere açar ve kapatır gibi kullanabilirsiniz. ısıcamlı cam balkon + Plus Isıcamlı Seri Opsiyonel Profili ile 8-10 mm Cam ile Cam Balkon sistemi uygulanabilir. 

Eksenel Kol Devri

İspanyolet Kol Devri

Ispanyolet kol sayesinde plus ısıcamlı cam balkon artık çok daha güvenli ve estetik. Plastik kilit kullanımına son veren ispanyolet kol metal aksamı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

Üç noktalı kilitleme sayesinde cam esnemeleri sıfıra indirilmiştir. Zincir ve plastik kilit görüntüsünü yok ederek daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Yüksek cam boyutlarında üç noktalı kilitleme yapabilmektedir.

Ispanyolet kol sayesinden ısıcamlı cam balkonunuzu pencere açar ve kapatır gibi kullanabilirsiniz. Mevsim Cam yenilikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştıran ispanyolet kol uygulamasını sizin konforunuz ve güvenliğiniz için tasarladık.

Galeri

NEDEN ısıcamlı cam balkon - plus

%100 ISI Yalıtımı

%100 Isı Yalıtımı

Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 azaltarak, ısı yalıtımı sağlamaktadır. Etkisi faturalarınıza yansır. Isı yalıtımı sayesinde ortamdaki soğuk veya sıcak hava kayıplarını engellemektedir.

Konfor ve Sinerji Isıcam

Konfor ve Sinerji Isıcam

Isı ve güneş kontrolü sağlayarak diğer temperli camlara oranla ciddi bir ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Kalitesi ve güvenirliliği kanıtlanmış ısıcam sinerji ve ısıcam konfor ürünleri kullanılmaktadır.

Dayanıklılık

Dayanıklılık

Sistemlerimiz dayanıklılık ve sağlamlık testlerinden tam not alarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Sağlamlık üretimlerimizde temel aldığımız bir prensiptir.

Kalite

Kalite

Mevsim Cam olarak tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır. Profesyonel bayi ağımız sayesinde kaliteden ödün vermeden üretim ve montaj yapılması için sürekli çalışıyoruz.

Çevreci

Çevreci

Üretimdeki titizliğimiz tüm çevreye ve gelecek nesli olumsuz etkilememesi gereken tüm önlemi ve gayreti gösteriyoruz. Doğayı korumak çevreyi korumak geleceğimizi korumaktır.

Yağmur Oluğu

Yağmur Oluğu

Yağmur oluğu ve su tahliye sistemi sayesinde suyu içeri sızdırmamakla beraber balkonunuzda ıslak bir zemin oluşmasını engellemektedir. Diğer sistemlere oranla sızdırmazlık sağlar.

Gürültüye Son

Gürültüye Son

Isı yalıtımının yanı sıra gündelik hayatın stresinden kurtulmak için zaman geçirdiğiniz balkonlarınızda veya teraslarınızda etkili bir ses yalıtımı sağlar. Sizede bu huzurlu zamanın tadını çıkarmak kalır.

Güvenlik & Çocuk Kilidi

Güvenlik & Çocuk Kilidi

Ürünlerimizde güvenliğe verdiğimiz önem her zaman önceliğimizdir. Ar-ge ekibimizin yapmış olduğu çalışmalar ile çocuk kilidi ve daha birçok sistem içerisinde bulunan emniyet mekanizmaları sayesinde güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Yenilikçi ve Estetik

Yenilikçi ve Estetik

Yenilikçi ve estetik bakış açımızı hiç kaybetmiyoruz, bu sayede ürünlerimizi modern ve kullanışlı halde tutuyoruz. Sade ve şık ürünler üretek zarif bir duruş sergilemesini sağlıyoruz.

%100 Yerli Üretim

%100 Yerli Üretim

Tüm Mevsim Cam Balkon ürünleri %100 yerli üretim ve yerli sermaye ile üretilmektedir. Ar-ge’ye verdiğimiz önem sayesinde de gelecek nesil için ilham kaynağı olabilecek çalışmalar yapmaktayız.

Hemen Ara