Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Ve Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Siz değerli kullanıcılarımıza 4 mevsim cam balkon keyfi yaşatmak için ısıcamlı cam balkon sistemlerini Ankara dan tüm Türkiye ve yurt dışındaki Bayiilerimizin kullanıcılarına sunmaktadır. Isıcamlı cam balkon fiyatları, cam balkon fiyatına, ısıcamlı cam balkon sistemleri yaptırabilir yakıt ve klima giderlerini asgariye indirebilirsiniz. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz, Katlanır Cam Balkon Sistemleri İçerisinde Isı Yalıtımı Açısından En İyisidir.

Katlanır Cam Sistemlerinde Tek Cam Kullanılması Durumunda, Isı Kaybını Tamamen Önlemek Mümkün Değildir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri, Isı Yalıtımı Açısından Tam Donanıma Sahip Olduğu İçin Balkonlarınızda Tam Bir Oda Ortamı Sağlamaktadır. Isı Cam, Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır.

Isıcamlı cam balkon Sistemimizde Kullanılan Isı Camlar 24mm (4+16+4 ) dir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimizde Kullanılan Camların Her İki camda Temperlidir. Temperli Cam, Düz Cama Oranla Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır. Kırıldığı Zaman Küçük ve Keskin Olmayan Parçalara Ayrılarak Yaralanma Riskini Azalttığından Dolayı Emniyet Camı Olarak Kullanıma Uygundur. İsteğe Bağlı Olarak Konfor ve Sinerji Cam Uygulamasında Yapılabilir. Sistemin Alt ve Üst Kasa Profillerinde yağmur oluk ve buhar kanallı Olup, Uygulanacak Alana Girebilecek Su sızmalarını dışarıya tahliye eder.

Isıcamlı cam balkon Sistemlerinde Kullanılan Her Bir Kanadın Cam Boşluğu Alüminyum Contalar İle Desteklenmiştir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz Balkonlarınızdaki Soğuk Ortam ve Gürültüyü Minumuma İndirmektedir. Isı camlı cam balkon sistemimiz estetik görünümü bozmaz, cam balkon görünümünde, kışın sıcak, yazın serin ortamlar sunar.

ısıcam cam balkon
Eksenel Kol Devri

Eksenel Kol Devri

Eksenel kol sayesinde ısıcamlı cam balkon artık çok daha güvenli ve estetik. Plastik kilit kullanımına son veren eksenel kol metal aksamı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

Üç noktalı kilitleme sayesinde cam esnemeleri sıfıra indirilmiştir. Zincir ve plastik kilit görüntüsünü yok ederek daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Yüksek cam boyutlarında üç noktalı kilitleme yapabilmektedir.

Eksenel kol sayesinden ısıcamlı cam balkonunuzu pencere açar ve kapatır gibi kullanabilirsiniz. Mevsim Cam, yenilikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştıran eksenel kol uygulamasını sizin konforunuz ve güvenliğiniz için tasarladık.

Isıcam Konfor Ve Isıcam Sinerji

Isıcam Sinerjinin en temel yararı ısı kontrolü özelliği sayesinde kışın evin sıcaklığını muhafaza etmeye yardımcı olmasıdır. Işık geçirgenliği korunurarak güneş ısısından maksimum oranda yararlanmak mümkündür ve bu sayede pencere önü soğuk olmaz ve olası buğulanmalar gecikir. Üç camlı, çift ara boşluklu ve çift low-e kaplamalı Isıcam Sinerji 3+ ise 2 kat daha fazla ısıyı muhafaza eder.

Isıcam Konfor Özellikleri ise kaplamalı yalıtım camı sayesinde güneş ısısı girişini %40 azaltarak evin yazın serin kalmasını sağlar ve klima elektrik masraflarını azaltmaya yardımcı olur. Isıcam konfor aynı zamanda kışın da evin sıcaklığını muhafaza etmekte etkilidir ve ısıtma giderlerinizde tasarruf sağlar. Bu bakımdan başta Ege ve Akdeniz bölgesi gibi bol güneş alan ve yazları sıcak geçen yerlerde Isıcam konfor tavsiye edilmektedir. Isıcam Konfor 3+ ise çift ara boşluklu ve güneş-ısı ile ısı kontrol camlı üçlü Isıcam ünitesidir.

ısıcam cam balkon

Ispanyolet Kol Devri

Ispanyolet kol sayesinde, ısıcamlı cam balkon artık çok daha güvenli ve estetik. Plastik kilit kullanımına son veren ispanyolet kol metal aksamı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

Üç noktalı kilitleme sayesinde cam esnemeleri sıfıra indirilmiştir. Zincir ve plastik kilit görüntüsünü yok ederek daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Yüksek cam boyutlarında üç noktalı kilitleme yapabilmektedir.

Ispanyolet kol sayesinden ısıcamlı cam balkonunuzu pencere açar ve kapatır gibi kullanabilirsiniz. Mevsim Cam, yenilikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştıran ispanyolet kol uygulamasını sizin konforunuz ve güvenliğiniz için tasarladık.

Galeri

Hemen Ara