Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemi

Sistem; Kanat yapısının alt kısmında dikey yönlü olarak hareket eder panoramik görüntüsü ile açılır makaslar sayesinde silinebilir özelliğe sahip kolay kullanım sağlamaktadır. İspanyoletli çift kilitleme donanımlı üstün emniyetlidir.

Estetiğe, güvenliğe önem verdiğiniz mimari yapılarınızda kullanıma uygundur. Bu yeni Sistemin birçok avantajı vardır. Uzaktan kumanda ile çalışan ve kullanılan sessiz motorlu Otomasyon özelliği ile kanat açıklığı pozisyonu istenilen oranda kullanılabilmektedir.

Bu sistemimizi, yüksek taşıma özelliği ve yan Profillerde gizlenmiş olan kalın dişli çelik zincirli ve alternatif 10 sıra çelik halatlı triğer ile; Kış bahçesi, Veranda, Pergola Tente, Teras, Dükkan, Vitrin, Havuz, Balkon, Pencere, Oda Bölme vb. alanlarınızın hem güvenlikli hem de estetik olarak rahatlıkla kapatılmasını sağlayabilir ve bu alanlarınızı artık bir Oda mantığında kullanabilirsiniz.

Dikey yönlü olarak açılan sistem tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanların güvenliği için çok uygundur. Kapandığı zaman ısı ve ses izolasyonu sağlayan Sistemimiz, açık konuma getirildiği durumlarda ise camlı korkuluk (küpeşte) konumuna geçer.

Camlar istenildiği konumda tutulabildiği gibi ölçünüze ve projenizin durumuna bağlı olarak cam sayıları (1+2).(1+3) olarak uygulanabilir. 8 ve 4+12+4 ısıcam ve temperli cam alternatifi ile bu sistemimiz size güven verecektir.

Giyotin Sistemimizi istediğiniz RAL renkleri, eloksal yüzey işlemli veya Ahşap işlemeli olarak talep edebilirsiniz. Aynı zamanda Sistemimizi max. yükseklik 4000 mm ve max. en 4000 mm olarak projelendirebilmekteyiz. 

giyotin cam sistemleri

Galeri

Giyotin İç

Giyotin İç

Giyotin Dış

Giyotin Dış

Giyotin

Hemen Ara